Чому вигідно купити черв'ячний мотор-редуктор PRODRIVE

Черв'ячні мотор-редуктори - агрегати, які знайшли широке застосування в різних сферах діяльності (будівельній, сільськогосподарській та ін.). Ці пристрої представляють собою комбінацію редуктора і електродвигуна, які з'єднані в єдиному блоці. Одними з кращих вважають мотор-редуктори PRODRIVE, що відрізняються високим ККД, простим монтажем і невибагливим обслуговуванням.

Які особливості роботи мотор-редукторів PRODRIVE

В основі мотор-редуктров «Продрайв» лежить черв'ячна передача. Завдяки особливостям конструкції забезпечується плавність і безшумність роботи. На відміну від інших подібних пристроїв вони відрізняються компактністю. Це і зробило їх популярними в різних областях промисловості. Додаткова перевага - можливість самогальмування. Всі пристрої даної серії виготовлені за визнаною у світі італійської та німецької технологіями.

Використання мотор-редукторів «Продрайв» вигідно там, де необхідно підвищити крутний момент і знизити частоту обертання приводу. Ви можете купити їх для установки в:

  • мішалках;
  • підйомниках;
  • конвеєрах;
  • металообробних та деревообробних пристроях;
  • приводах воріт;
  • насосах та ін.

На вигідних умовах купити мотор-редуктори «Продрайв» ви можете в ATALANTA. Завдяки прямим поставкам від виробників компанія пропонує оптимальні ціни на продукцію. Всі мотор-редуктори, представлені в каталозі ATALANTA, сертифіковані і відповідають вимогам сучасних покупців до якості та надійності. Ви можете переглянути асортимент компанії і вже зараз замовити те, що потрібно. Щодо доставки не переживайте. У будь-яку точку України товар відправлять перевіреною транспортною компанією. Ви отримаєте замовлений мотор-редуктор вже через кілька днів.

Читати 329 разів

Звортний зв'язок

Написати питання