Електродвигуни

Електродвигуни без переплат

Електродвигун - ключовий елемент в різних пристроях та  механізмах. Такі конструкції використовуються як в побуті, так і у виробництві. Залежно від умов застосовуються інверторні, високошвидкісні, універсальні або загальнопромислові двигуни.

Компанія «Атланта» пропонує широкий асортимент пристроїв італійського виробництва Motovario. Це одно-, дво- і трифазні двигуни, які відрізняються конструкцією гальмівної і пускової систем.

Під час вибору електродвигуна в електронному каталозі компанії «Атланта» зверніть увагу на:

  • Можливості використання. Найчастіше такі пристрої застосовуються в будівельних, вантажопідйомних механізмах, конвеєрному і станочному обладнанні, вентиляційних системах тощо. Дуже важливо звернути увагу на експлуатаційні характеристики.
  • Потужність електричного двигуна. Вона може варіюватися в межах від 0,09 до 315 кВт.
  • Напруга пристрою. Залежно від експлуатаційних характеристик цей показник може знаходитися в діапазоні 220-460 Вольт.
  • Полюсність електричного двигуна. Вона безпосередньо впливає на кількість оборотів пристрою за хвилину.
  • Наявність захисту двигуна від вологи і пилу. Це пристрої класу ІР55. В іншому випадку для стабільної роботи приладу необхідний спеціальний кожух, який буде захищати від негативного зовнішнього впливу.
  • Тип кріплення. Воно може бути «на лапах» або ж фланцеве. Обирати потрібно той варіант, який підійде для використання в конкретних умовах.

Потрібна консультація щодо вибору електродвигуна? Фахівці «Atlanta» готові допомогти. Телефонуйте за вказаними на офіційному сайті компанії телефонними номерами, щоб отримати від професіоналів відповіді на питання. Це дозволить визначитися з оптимальним рішенням і придбати високоякісний електричний двигун без переплат.

Читати 468 разів

Звортний зв'язок

Написати питання