Черв'ячні редуктори

Наша компанія займається продажем редукторів черв'ячного типу для різної техніки. Пропонуємо купити такі пристрої за доступною вартістю в Києві, Білій Церкві та ін. В наявності на складі Atalanta великий асортимент виробів з різними експлуатаційними характеристиками.

Черв'ячні редуктори користуються великим попитом, адже відрізняються від інших мотор-редукторів численними перевагами. Забезпечують підвищення показників крутного моменту. Відмінною особливістю даних пристроїв є компактні розміри. З огляду на те, що вали редуктора з'єднані між собою, передача забирає менше місця, якщо порівнювати з циліндричними редукторами. У той же час рівень передавальних чисел залишається підвищеним. Це сприяє розширює спектр можливостей: сприяє збільшенню крутного моменту, зниженню частоти обертання. Це також відрізняє редуктори черв'ячного типу від інших.

Ще одна істотна перевага черв'ячних редукторів - безшумність роботи. За рахунок високого рівня зчеплення забезпечується відсутність нав'язливих шумів і сторонніх звуків в процесі роботи. Це важливо, враховуючи велику кількість шуму на будь-якому виробництві.

Черв'ячні редуктори

Також покупці відзначають плавність ходу системи черв'ячного редуктора. Пристрій може обертатися в обох напрямках. Крім цього, передбачена система самогальмування, тобто за відсутністю руху виріб уповільнює провідний вал до повної зупинки, що обмежує можливість вільного обертання.

В умовах сучасного ринку черв'ячні редуктори знайшли широке застосування в різних сферах діяльності. Це важливі вузли у будь-якому виробничому пристрої. Їх задіюють в сільському господарстві, металургії, лісозаготівлі та інших індустріальних сферах. Редуктори черв'ячного типу дозволяють підвищити ефективність виробництва.

Біла Церква

Вивчіть моделі, представлені в електронному каталозі компанії Atalanta, щоб обрати оптимальне рішення. Порівнюйте запропоновані варіанти за експлуатаційними характеристиками і віртістю. Це дозволить швидко знайти те, що потрібно.

Незважаючи на популярність редукторів черв'ячного типу, ціна на них залишається прийнятною для широких мас. Звертайтеся до фахівців нашої компанії, щоб проконсультуватися щодо вибору конструкції. Виріб буде підібрано менеджерами Atalanta з урахуванням майбутніх умов експлуатації, виділеного на покупку бюджету.

Читати 356 разів

Звортний зв'язок

Написати питання