Конічно-циліндричні редуктори

Конічно-циліндричні редуктори з доставкою у будь-яке місто України

Конічно-циліндричні редуктори набули широкого застосування. Такі пристрої є найбільш поширеним видом передачі. Як і конструкції черв'ячного типу, їх відносять до кутових редукторів. Здатні працювати в широкому діапазоні навантажень і швидкостей.

Хочете купити конічно-циліндричні або циліндрично-конічні редуктори від перевірених виробників? За доступною вартістю це можна зробити в компанії Atalanta. В електронному каталозі на її сайті представлений широкий асортимент моделей, які відрізняються за функціональними показниками, ціною, виробником. Ви можете замовити з доставкою по Україні редуктори:

  • Конічно-циліндричні CHIARAVALLI;
  • Циліндрично-конічні HYDRO-MEC;
  • Конічно-циліндричні MOTOVARIO.

Вивчайте представлений асортимент, порівнюйте і робіть замовлення! Atalanta готова відправити товар в будь-яке місто на території країни (Київ, Дніпро, Харків та ін.).

Особливості конічно-циліндричних редукторів

Конічно-циліндричний редуктор має тихохідний вал, чавунний прямокутний корпус з технологічними отворами для більш простого монтажу. Вал здатний крутитися в обидва боки. Синтетичне мастило розраховане на весь період експлуатації.

З основних переваг таких пристроїв можна відзначити підвищену безпеку експлуатації, відмінний ККД і несучу здатність (радіальну і осьову). Конічно-циліндричні редуктори можуть використовуватися в металургійній і харчовій промисловості, в пакувальному обладнанні і транспортерах, машинобудуванні, конвеєрах. З метою енергозбереження такими пристроями можна замінити черв'ячні редуктори СМ.

Потрібна консультація? Телефонуйте менеджерам Atalanta для отримання відповідей на питання, які вас цікавлять. Телефонні номери вказані на офіційному сайті компанії.

Читати 690 разів

Звортний зв'язок

Написати питання