Вибір редукторів Мотоваріо

Редуктор передає обертання від двигуна до робочої частини (механізму). Наприклад – комбайна або дитячої каруселі. Також забезпечує зниження або підвищення числа обертів двигуна.

Який редуктор вибрати?

Зазвичай ідеться про вибір редуктора за передатним числом.  Частоту обертання на вході поділіть на частоту обертання на виході – ви отримаєте потрібне передатне число (U).  

Щоб отримати розрахунковий крутний момент на вихідному валу: коефіцієнт режиму роботи помножте на необхідний крутний момент на вихідному валу. Необхідний крутний момент:

Тнеобх= (Рнеобх х U х 9550 х КПД)/ nвх , де

Рнеобх- потужність рухової установки, кВт

nвх – частота обертання вхідного валу редуктора (при умові, що вал рухової установки напрямую без додаткової передачі передає обертання на вхідний вал редуктора), об/хв

U – передатне число редуктора

КПД - коефіцієнт корисної дії редуктора

Чи надійні мотор-редуктори Мотоваріо?

Найдовше служать редуктори мотоваріо при частоті обертання вхідного валу до 900 обертів за хвилину. Найекономнішою вважається частота обертання на вході  1500.

Ще в 70-х роках минулого століття в Україну почали завозити редуктори "Мотоваріо". Каталог продукції, яку випускає цей редукторний завод в Італії, налічує десятки модифікацій циліндричних, конічно-циліндричних, шнекових (черв’ячних) редукторів, а також за напрямом дії – вертикальних, горизонтальних. Це дало змогу оцінити по якості ці мотор-редуктори в різних механізмах, таких як лісопильні машини, двигуни, очисні споруди, преси, поворотні й підйомні механізми, оснащення для прокату, змішувальні машини, конвеєри та ін. Зарекомендували вони себе як найнадійніші, чим пояснюється популярність Motovario (особливо серія шнекових редукторів nmrv). Саме тому безліч копій італійського бренду виготовляється в країнах третього світу, які поступаються оригіналам за такими показниками, як ККД, міцність чавунного корпусу (також випускаються редуктори в алюмінієвих корпусах), рівень шуму, якість комплектування й припасовування деталей і, як результат, скорочення строку служби в половину. 

Коефіцієнт корисної дії редукторів Мотоваріо досягається після обкатки. Згідно стандартів виробника, на кожен виріб діє гарантія – протягом року.

Читати 651 разів
Детальніше в цій категорії: Конічно-циліндричні редуктори »

Звортний зв'язок

Написати питання