Черв'ячні редуктори серії NMRV і NMRV POWER

Сьогоднішня ситуація на ринку машинобудування жорстко диктує свої умови ефективності, гнучкості створюваних продуктів. Черв'ячні редуктори серії NMRV і NMRV POWER добре відповідають вимогам ринку.

Завдяки компактності й модульності конструкції цих пристроїв стає можливим використання декількох базових моделей у досить широкому спектрі потужностей. Водночас редуктори NMRV і NMRV POWER забезпечують відмінну продуктивність із коефіцієнтами редукції в діапазоні 5 - 1000.

Універсальні черв'ячні редуктори серії NMRV і NMRV POWER виробляються із застосуванням високотехнологічного обладнання, що визначає їх високу якість за порівняно невисоку вартість. Корпуси редукторів серії NMRV і NMRV POWER виготовлені з чавуну або з міцного алюмінієвого сплаву. Основна деталь редуктора - черв'ячний вал - виконана з легованої сталі.

Універсальні черв'ячні редуктори серії NMRV і NMRV POWER компактні, малошумні, з високим ККД і великими термінами експлуатації. Характерна особливість редукторів цього типу - відсутність зворотності або самогальмування. Ці редуктори випускаються в різних конфігураціях, що значно розширює галузі їх застосування.

Під час виконання робіт із монтажу черв'ячних редукторів серії NMRV і NMRV POWER необхідно строго керуватися рекомендаціями виробника, щоб уникнути пошкоджень або збитку в процесі подальшої експлуатації вузлів і механізмів.

Надійність, ефективність, безпеку, тривалість роботи приводу загалом багато в чому визначається правильністю вибору його складових компонентів. Підібрати необхідний вам редуктор з урахуванням умов експлуатації допоможуть кваліфіковані фахівці компанії Atalanta.

 

Читати 273 разів

Звортний зв'язок

Написати питання