Черв'ячні редуктори Chiaravalli: вигідна покупка

Черв'ячні редуктори італійської компанії Chiaravalli підкорили український ринок, завоювавши позитивні відгуки споживачів.

Конструкції черв'ячного типу відрізняються безшумністю і плавністю роботи. Крім цього, вони є компактними. Ще одна ключова перевага - можливість самогальмування, що забезпечує безпеку експлуатації обладнання.

Atalanta є офіційним представником Chiaravalli на території України. На офіційному сайті компанії представлені різні моделі і серії черв'ячних редукторів, які можна замовити онлайн або в телефонному режимі. Доставка здійснюється в будь-яке місто на території країни.

Де знайдуть застосування черв'ячні мотор-редуктори?

Редуктори з черв'ячною передачею виробництва Chiaravalli представлені кількома серіями: СНМ, СН, СНС, СНТ, СНА та ін. Вони відрізняються потужністю, діапазоном крутного моменту, передавальних чисел та ін.

Такі пристрої можуть використовуватися в різних сферах діяльності. Зокрема, редуктори черв'ячного типу італійської компанії Chiaravalli встановлюють на:

  • конвеєрне верстатне обладнання;
  • змішувальні системи;
  • ткацьке обладнання;
  • насосні системи, що дозволяють підтримувати необхідний тиск повітря, мастил, води та ін.
  • пакувальне обладнання;
  • шліфувальні машини та ін.

Якщо ви не можете визначитися, який редуктор черв'ячного типу придбати, варто проконсультуватися у менеджерів компанії Atalanta. Вони допоможуть зорієнтуватися в асортименті і підібрати оптимальний варіант з урахуванням того, де саме буде використовуватися черв'ячний мотор-редуктор італійської компанії Chiaravalli. Модельний ряд пристроїв цього виробника може на 100% забезпечити фактично будь-який технологічний процес.

Читати 170 разів

Звортний зв'язок

Написати питання