Використання черв'ячних мотор-редукторів в харчовій промисловості

До обладнання, яке застосовується в харчовій промисловості, висувають високі вимоги. Це пов'язано з тим, що на продукцію можуть впливати шкідливі мікроорганізми.

Обов'язково механізми роблять з якісних матеріалів, які витримують високі навантаження і вплив агресивних речовин.

Черв'ячні мотор-редуктори забезпечують безперервність і високу продуктивність роботи обладнання в харчовій промисловості. Щоб агресивні речовини не могли його зруйнувати, корпус редуктора виконують з високоякісної сталі, до складу якої входять хром, нікель і вуглець. На сталевий поверхні черв'ячних мотор-редукторів утворюється захисна плівка, стійка до зовнішніх впливів.

Особливості пристроїв, що використовуються в промисловості

Найбільше навантаження припадає на колесо і черв'як, які виготовляють з бронзи і легованої сталі. Якщо дотримуватися правил експлуатації, черв'ячний мотор-редуктор буде слугувати довгий час і не потребуватиме ремонту. Періодично треба лише виконувати технічне обслуговування та профілактичні заходи.

Промислові мотор-редуктори можуть виготовляти з алюмінію і чавуну. Завдяки цьому зменшується вартість виробів, що робить їх купівлю загальнодоступною.

Ті редуктори, які використовуються в харчовій промисловості, мають відстань між осями в межах 45-85 см. Вал пристрою не боїться впливу корозії. Іржа не зіпсує поверхню виробу. Через це мінімізується можливість витоку мастильного матеріалу. Для безперебійної роботи механізму рекомендується використовувати синтетичне масло.

Черв'ячні мотор-редуктори можуть застосовуватись на підприємствах з:

  • переробки м'яса і риби;
  • виготовлення хлібобулочних і кондитерських виробів;
  • випуску консервів та ін.

В продажу можна знайти різні моделі черв'ячних мотор-редукторів загальнопромислового призначення, які відрізняються високою якістю, надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Щоб обрати найкращий варіант, можна проконсультуватися з фахівцями заводу-виробника. Професіонали підкажуть, що краще купити у вашому випадку. Під час вибору необхідно враховувати умови використання механізму і його експлуатаційні характеристики.

Читати 231 разів

Звортний зв'язок

Написати питання