Застосування черв'ячних редукторів на дробарках

На заводах з деревообробки використовується різне обладнання, що дозволяє очистити територію від сміття. Якщо на електродвигун встановлений якісний черв'ячний редуктор, можна переробляти великі обсяги відходів деревини.

Для дробарок використовуються черв'ячні мотор-редуктори різних моделей. Щоб зробити правильний вибір, необхідно знати потужність обладнання і обсяги відходів для переробки.

Які критерії вибору редуктора?

Обов’язково виріб має відповідати наступним критеріям:

  • надійність;
  • довговічність;
  • прийнятна вартість.

Черв'ячні мотор-редуктори, які використовуються на дробарках, відрізняються стійкістю до навантажень під час експлуатації. Якщо є потреба, можна встановити компактні редуктори моделей РМ-350 і РМ-250. Вони подрібнюють відходи деревини в досить великих обсягах.

Дробарку з черв'ячним мотор-редуктором можна монтувати на мобільну платформу або встановити стаціонарно. Завдяки цьому агрегату зменшується або збільшується обертальний момент валу електродвигуна, що забезпечує необхідну потужність. Пристрій швидко подрібнює сміття. Ви можете не переживати, що барабан заклинить і мотор згорить через високі навантаження під час експлуатації.

Обслуговування черв'ячного мотор-редуктора

У процесі використання на пристроях для переробки відходів деревини мотор-редуктор потребує проведення профілактичного огляду і технічного обслуговування. Періодичність цих операцій залежить від умов експлуатації обладнання і навантажень. Основні причини ремонту - поява люфту, тріщин у корпусі пристрою, зменшення кількості мастильного матеріалу. Усувати дефекти необхідно якомога швидше, щоб забезпечити нормальну експлуатацію виробу.

Якщо своєчасно підтягувати з'єднання, кріплення і доливати мастильний матеріал, можна зберегти черв'ячний мотор-редуктор на тривалий час. Сучасні моделі відрізняються високою надійністю, їх можна використовувати в різних кліматичних зонах (не переживаючи щодо впливу температур). У продажу ви знайдете широкий асортимент черв'ячних мотор-редукторів, що дозволить швидко вибрати найкращий варіант.

Читати 257 разів

Звортний зв'язок

Написати питання