Мотор-редуктори NMRW

На даному сайті Ви можете придбати

одноступеневі шнекові (черв’ячні) італійські мотор-редуктори типів NMRW-30, NMRW-40, NMRW-50, NMRW-63, NMRW-75, NMRW-90, а також NMRW-110, NMRW-130 та NMRW-150 Ми здійснюємо продаж редукторів лише відзаводу-виробника, що знаходиться в Італії («Мотоваріо»). Це запатентована марка надійних редукторів з високою точністю виконання всіх елементів конструкції, чудовою зносостійкістю та максимальним коефіцієнтом корисної дії, у порівнянні з численними редукторами, які намагаються копіювати знаменитий мотоваріо.

Виконання фланців (плоскі кільця або диски з рівномірно розташованими отворами для болтів або шпильок, що служать для міцного і з'єднання валів у муфтах фланцевого типу) в редукторах зі сторони вхідного валу – В14 або В5. Вихідний вал порожнистий (під шпонку), з виходом на дві сторони.

Потрібну Вам відстань між вхідним та вихідним валом можна визначити за цифровою частиною найменування редуктора. Тобто відстань між вхідним і вихідним валом шнекового редуктора NMRW-30 – 30 міліметрів. Решта – відповідно (50 мм, 63 мм та 75мм), окрім мотор-редуктора NMRW-40, у якому ця відстань – 49 мм. Таким чином, розмір редуктора прямо пропорційний потужності електродвигуна, до якого його підбирають. Саме тому малогабаритні редуктори типів NMRW-30- NMRW-90 зібрані в алюмінієвих корпусах, а крупногабаритні редуктори типів NMRW-110-150 – у литих чавунних корпусах. Відповідно, двигуни, о яких припасовуються дані моделі, різнять за потужністю: від 0,12 кВт до 18,5 кВт.

Читати 493 разів

Звортний зв'язок

Написати питання