Матеріали, із яких роблять редуктори NMRW та їх комплектація

Як і будь-яка якісна річ, мотор-редуктори NMRW комплектуються із деталей, виготовлених на високоточному заводському обладнанні.

Безпосередньо з цих же заводів, де виготовляється таке устаткування, здійснюється продаж. Редукторів на ринку великий вибір, тож при покуці варто орієнтуватися на визнаних виробників та уникати підробок. Аргументація логічна: мотор-редуктори – це механізми зубчастої передачі. А отже, зубці при постійній взаємодіїї між собою, потерпають від тертя, а отже – зношування.

Для комплектаці редукторів NMRW зубчатий вінець вихідного валу виготовляють із бронзи. Одна із важливих рис, на яку є сенс звернути увагу при виборі редуктора – рівень шуму при роботі. Надмірний шум при передаванні руху від одного вала до іншого вказує на неточне припасовування деталей вхідного та вихідного валів. На заводах, де виготовляються оригінальні редуктори NMRW, деталі обов'язково припасовуються, тож рівень шуму значно менший, ніж у репліках даного бренду.

Для зниження шуму та збільшення  ККД а також терміну використання редукторів шнековий (черв’ячний) вал редукторів NMRW виготовляють із гартованої сталі. Сталеві вироби із загартованою поверхнею значно тривкіша до зношування. Тож Вас має зацікавити продаж редукторів NMRW на нашому ресурсі перш за все тому, що ми ведемо прямі поставки цієї продукції із заводу і надаємо відповідні гарантії – що при належній експлуатації редуктор прослужить Вам весь термін, заявлений виробником.

Читати 489 разів

Звортний зв'язок

Написати питання