Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Мотор-редуктор черв'ячний NMRV030

Мотор-редуктор черв'ячний Мотор-редуктор черв'ячний

Мотор-редуктор черв'ячний 
серія NMRV-030

Редуктор NMRV030

Ряд передавальних чисел (i): 5,7.5,10,15,20,25,30,40,50,60,80
Обороти на виході (n2): 15-560 об / хв.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.
Потужність електродвигуна (P1): 0,06-0,37 кВт.

Алюмінієві вузли поставляються з маслом на синтетичній основі, що дозволяє монтувати їх у всіх положення, не змінюючи кількості мастила.

Мотор-редуктор з черв'ячною передачею NMRV030 знайде широке застосування в різних сферах діяльності. Призначається для зміни частоти обертання тихохідного вала завдяки ефективній роботі черв'ячної пари. NMRV030 відрізняється компактними розмірами і при цьому має відмінні експлуатаційні характеристики.

З технічними особливостями пристрою ви можете ознайомитися на цій сторінці. Що стосується переваг, то у NMRV030 вони, безсумнівно, є. У числі основних чеснот користувачі відзначають:

  • висока продуктивність пристрою (і це незважаючи на невеликі розміри);
  • універсальність - може використовуватися в різних галузях, починаючи від сільського господарства і закінчуючи металургією;
  • різні варіації виконань, що дозволяє підібрати оптимальний варіант.

Плануєте придбати черв'ячний мотор-редуктор моделі NMRV030? Ви можете в зручний для себе час оформити замовлення на нашому сайті. Пропонуємо тільки оригінальну продукцію і надаємо на неї гарантію терміном до 12 місяців. Звертайтеся за контактними номерами телефонів, щоб вже зараз отримати безкоштовну консультацію у наших спеціалістів. Гарантується оперативна доставка всією Україною.

Звортний зв'язок

Написати питання