Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Мотор-редуктор черв'ячний NMRV025

Мотор-редуктор черв'ячний Мотор-редуктор черв'ячний

Мотор-редуктор черв'ячний 
серія NMRV-025

Редуктор  NMRV025

Ряд передавальних чисел (i): 10, 15, 20, 30, 40, 50, 60
Обороти на виході (n2): 18-280 об / хв.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.
Потужність електродвигуна (P1): 0,06-0,12 кВт.

Алюмінієві вузли поставляються з маслом на синтетичній основі, що дозволяє монтувати їх у всіх положення, не змінюючи кількості мастила.

Черв'ячні мотор-редуктори NMRV025 - передові пристрої, які відрізняються високою ефективністю. Мають досить продуктивний електродвигун, який працює з потужністю 0,06-0,12 кВт. Виконані в корпусі з литого алюмінієвого сплаву черв'ячні мотор-редуктори NMRV025 набагато легше за тих, які зроблені з чавуну.

Вироби йдуть в комплекті з синтетичним мастилом, що дозволяє встановлювати їх в будь-якому монтажному положенні. При цьому немає необхідності в зміні кількості мастила. З особливостей пристрою також можна відзначити наступне:

  • відмінна механічна міцність NMRV025;
  • відповідність сертифікатам ISO, DIN та AGMA;
  • в основі кожного виробу - європейські розробки;
  • повна адаптація до інтенсивних умов експлуатації;
  • високий коефіцієнт корисної дії;
  • компактні розміри конструкції черв'ячного типу;
  • прийнятна вартість продукції, що робить її доступною для замовників з різним бюджетом.

Хочете дізнатися більше деталей? Звертайтеся до наших фахівців. Вони проконсультують і нададуть відповіді на всі запитання. Можливий оптовий і роздрібний продаж. Забезпечимо доставку NMRV025 з будь-якою вказаною адресою (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя та ін.).

Звортний зв'язок

Написати питання