Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Редуктор черв'ячний NMRV025

Редуктор черв'ячний PRODRIVE
серія RV-025

Редуктор PRODRIVE RV025

Ряд передавальних чисел (i): 10152030, 40, 50, 60
Обороти на виході (n2): 18-280 об/мин.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.

Редуктор NMRV025 має черв'ячний тип передачі. Це пристрій має гарну репутацію і користується великим попитом на українському ринку. Наша компанія пропонує редуктори NMRV025 за доступною вартістю. На складі в Білій Церкві є достатня кількість продукції, тому проблем з придбанням необхідної позиції не виникне. Замовлення привеземо в найкоротші терміни за будь-якою вказаною адресою на території країни.

NMRV025 має відмінні експлуатаційні характеристики. Його корпус виконаний з алюмінієвого сплаву, покритого спеціально фарбою-смолою. Вона стійка до хімічних впливів і агресивних середовищ. Завдяки відповідності актуальним нормам і стандартам цей редуктор може використовуватися не тільки у важкій промисловості, сільському господарстві, а й на виробництві харчових продуктів.

Редуктори розраховані на тривалу роботу. Можуть експлуатуватися 24 години на добу з невеликими перервами. Завдяки вдосконаленому корпусу агрегат може монтуватися в різних положеннях, що зручно з технічної точки зору.

Звертайтеся вже зараз, щоб на вигідних умовах оформити замовлення на нашому сайті. Якщо потрібна консультація, наші менеджери готові її надати безкоштовно. Телефонуйте в зручний час за номерами, які вказані на сайті.

Звортний зв'язок

Написати питання