Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Редуктор черв'ячний NMRV030

Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний

Редуктор черв'ячний PRODRIVE
серія RV-030

Редуктор PRODRIVE RV030

Ряд передавальних чисел (i): 5,7.5,10,15,20,25,30,40,50,60,80
Обороти на виході (n2): 15-560 об / хв.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.

Шукаєте, де купити редуктор черв'ячний NMRV030? Цей механізм на вигідних умовах можна замовити на нашому сайті. Ми пропонуємо виключно оригінальну продукцію перевірених виробників. Такі пристрої цінують за їх надійність, хороші експлуатаційні характеристики. У комплексі з невеликою вагою і компактними розмірами NMRV030 забезпечує високу продуктивність, функціональність. Є практичним у використанні.

Ознайомтеся з технічними параметрами черв'ячного редуктора NMRV030, перш ніж оформити замовлення. Залишилися ще питання? У наших фахівців ви можете отримати на них відповіді. Консультації надаються безкоштовно. Звертайтеся до менеджерів за вказаними контактними номерами

Однією з ключових переваг редуктора NMRV030 є його універсальність. Пристрій може використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від металургії і закінчуючи сільським господарством.

Вивчайте конструктивно-функціональні параметри механізму і робіть замовлення онлайн. Ми подбаємо про те, щоб ви отримали товар в найкоротші терміни. Доставка можлива до будь-якого міста на території України (Харків, Дніпро, Київ Запоріжжя, Миколаїв та ін.).

Звортний зв'язок

Написати питання