Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Редуктор черв'ячний NMRV050

Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний NMRV050

Редуктор черв'ячний PRODRIVE
серія RV-050Редуктор PRODRIVE RV050

Ряд передавальних чисел (i): 5,7.5,10,15,20,25,30,40,50,60,80,100
Обороти на виході (n2): 9-560 об / хв.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.

Хочете купити черв'ячний редуктор NMRV050? Цей пристрій може використовуватися в різних галузях, починаючи від сільськогосподарської і закінчуючи важкою промисловістю. Пристрій цінують за високу продуктивність, надійність і відмінний коефіцієнт корисної дії. Відрізняється тривалим терміном експлуатації. Ця покупка повністю виправдає витрачені кошти.

З особливостей пристрою варто відзначити:

Практичність корпусу. Він виконаний з алюмінієвого сплаву, вкритого спеціальною синьою фарбою RAL 5010.

Відсутність необхідності в технічному обслуговуванні в процесі експлуатації.

Безшумність і плавність роботи.

Привабливий дизайн.

Можливість використання в жорстких умовах.

Технічні характеристики редуктора моделі NMRV050 вказані на нашому сайті. Якщо необхідна додаткова інформація про пристрій і особливості його експлуатації, зателефонуйте нашим менеджерам. Вони проконсультують і нададуть відповіді на ваші запитання.

Оформити замовлення можна, не виходячи з дому. Сплачуйте товар зручним для себе способом. Ми забезпечимо швидку і акуратну доставку черв'ячного редуктора NMRV050 по будь-якою адресою на території України. Звертайтеся, запропонуємо вигідну співпрацю кожному клієнту!

Звортний зв'язок

Написати питання