Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Редуктор черв'ячний NMRV075

Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний NMRV075

Image Gallery

Редуктор черв'ячний PRODRIVE
серія RV-075Редуктор PRODRIVE RV075

Ряд передавальних чисел (i): 7.5,10,15,20,25,30,40,50,60,80,100
Обороти на виході (n2): 9-373 об / хв.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.

Якщо в черв'ячному редукторі для вас важливі високі експлуатаційні характеристики, надійність і стабільність роботи, кращим вибором буде модель від італійської компанії «Мотоваріо» NMRV075. Цей пристрій добре зарекомендував себе на нашому ринку. Може використовуватися для фрезерувальних і металообробних верстатів, підйомників, насосів, транспортерів, конвеєрів, мішалок та ін.

Точна технічна інформація про пристрій NMRV075 вказана на нашому сайті. Якщо вам щось не зрозуміло або виникли будь-які питання, завжди можна звернутися до досвідчених менеджерів «Аталанта». Наші фахівці проконсультують і допоможуть з вибором. Вони надають компетентну підтримку. Грамотно підібраний черв'ячний редуктор позитивно позначиться на продуктивності і стабільності роботи обладнання.

Оформити замовлення на NMRV075 можна у зручний для себе час, сплативши за пристрій готівкою або безготівково. Ми забезпечимо оперативну доставку за вказаною вами адресою на території України. Протягом 1-2 днів товар буде доставлений до Києва, Херсона, Запоріжжя, Кропивницького та ін. Звертайтеся, не пошкодуєте! Запропонуємо вигідну співпрацю.

Звортний зв'язок

Написати питання