Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Редуктор черв'ячний NMRV090

Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний NMRV090

Image Gallery

Редуктор черв'ячний PRODRIVE
серія RV 090Редуктор PRODRIVE RV 090

Ряд передавальних чисел (i): 7.5,10,15,20,25,30,40,50,60,80,100
Обороти на виході (n2): 9-373 об / хв.
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву.

Черв'ячний редуктор дев'яностого типорозміру знайде широке застосування. Використовується в стрічкових конвеєрах, обладнанні для змішування рідин, екструдерах та ін. По суті, NMRV 090 - універсальний механізм, який затребуваний на ринку промислового обладнання. Має високі показники продуктивності, компактні розміри і відрізняється надійністю роботи.

Завдяки легкому і при цьому практичному алюмінієвому корпусу не боїться механічних впливів. Витримує інтенсивну експлуатацію. На цей пристрій можна покластися!

Якщо вам потрібно редуктор черв'ячний NMRV 090, оформляйте замовлення в нашій компанії. Ми запропонуємо вигідну співпрацю. Продаємо виключно оригінальну продукцію, на яку надається гарантія від виробника.

Виникли питання? Звертайтеся до наших менеджерів для отримання детальної консультації. Досвідчені фахівці допоможуть визначитися з вибором і докладно розкажуть про особливості експлуатації механізму, його технічні характеристики.

Велика кількість продукції є на складі, вам не доведеться довго чекати на доставку товару. Протягом 1-2 днів привеземо замовлення за будь-якою адресою на території України. Звертайтеся вже зараз!

Звортний зв'язок

Написати питання