Черв'ячний редуктор

Черв'ячний редуктор - редуктор використовує червячную передачу. Його особливостями є безшумність і плавність роботи, а також компактні розміри, що зробило черв'ячні редуктори популярними в багатьох галузях промисловості.

Завдяки універсальним приєднувальних розмірах редуктори CMRV служать заміною що вийшли з ладу черв'ячних мотор-редукторів інших фірм. Черв'ячні мотор-редуктори CMRV можуть комплектуватися вихідними односторонніми і двосторонніми валами, вихідними фланцями і реактивними кронштейнами.

 

Prodrive - черв'ячні мотор-редуктори відмінної якості за доступною ціною. Стандартна лінійка типорозмірів в наявності на складі. 

Редуктори черв'ячні

Черв'ячний редуктор має свої специфічні області застосування, обумовлені об'єктивними характеристиками, що відрізняють його від інших типів редукторів, таких як конічний редуктор, черв'ячний мотор-редуктор, циліндричні редуктори.
Найважливішими якісними характеристиками таких редукторів є наступні:
1) Черв'ячний редуктор при тотожних габаритних розмірах має певний діапазон передавальних чисел.
2) Маючи певні габаритні розміри ,черв'ячний редуктор демонструє високі передавальні показники.
3) Крім цього, редукторам такого типу властиве самогальмування.
4) Ще однією важливою перевагою є безшумність.

Ці переваги дозволяють в багатьох випадках сконструювати привід більш компактний, ефективний і дешевий в порівнянні з приводом, що має зубчасті шестерні, двоступеневий, триступеневий, конічно- циліндричний або планетарний  редуктор.
Найчастіше використовуються черв'ячні  редуктори в приводах механізмів, що функціонують в середньому або короткочасному режимі.
 

Редуктор черв'ячний NMRV130

Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний NMRV130

Image Gallery

Редуктор черв'ячний PRODRIVE
серія RV-130Редуктор PRODRIVE RV130

Ряд передавальних чисел (i): 7.5,10,15,20,25,30,40,50,60,80,100
Обороти на виході (n2): 9-120 об / хв.
Корпус редуктора з чавуну.

Черв'ячний редуктор типорозміру 130 являє собою надійний пристрій, який відрізняється широким діапазоном потужностей і високими передавальними числами. Його головні переваги - безшумність і плавність роботи, компактні габарити. Завдяки уніфікованим приєднувальним розмірам може використовуватися для заміни редукторів інших брендів.

Цей механізм має надійний чавунний корпус, який не боїться механічних впливів і температурних перепадів. Може працювати при температурі від -40 до +40 С. Збалансовані технічні характеристики роблять редуктор NMRV130 популярним на українському ринку. Використовується в різних сферах діяльності.

Наша компанія безпосередньо співпрацює з заводом-виробником NMRV130. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію і надаємо на неї фірмову гарантію. Це запорука того, що пристрій пропрацює тривалий час без збоїв і необхідності в заміні, ремонті.

Потрібна консультація досвідчених фахівців? Зверніться за вказаними на сайті номерами телефонів, щоб поспілкуватися з нашими менеджерами і отримати відповіді на питання, що цікавлять. Оформляйте замовлення онлайн вже зараз! Доставка редуктора черв'ячного NMRV130 можлива за будь-якою адресою в Україні.

Звортний зв'язок

Написати питання