Motovario logo in Ukraine Kyiv

Motovario представляє сучасні технологічні рішення в сфері трансмісійних компонентів для промислового і цивільного застосування. Motovario прагне задовольняти запити ринку інноваційними пропозиціями.

Компанія Motovario, один з головних європейських виробників редукторів, починає свою історію з 1965 року. Вона була заснована в Італії, в самому центрі промислового району міста Формиджине. Сьогодні продукція компанії Motovario відома у всьому світі.

Motovario має ряд міжнародних сертифікатів, які відносяться до стандартів в системах екологічного управління, безпеки праці та охорони здоров'я працівників, а також сертифікат якості, який визнає відповідність міжнародним вимогам до забезпечення якості продукції, що випускається. Ці сертифікати підтверджують прихильність компанії до постійної турботи про затвердження положення лідера в сфері машинобудування.

Редуктора Motovario

Редуктора Motovario мають досить широкі області застосування. Вони успішно використовуються і відмінно зарекомендували себе в різноманітних засобах автоматизації систем управління технологічними процесами і виробництвами, в міні-приводах стеження, медичної техніки, харчової промисловості, спеціального машинобудування. Редуктори є однією з найважливіших складових практично в будь-якому виробничому обладнанні.

Редуктори - це механізми, зібрані як окремий вузли, основними компонентами яких є зубчасті і черв'ячні передачі. Головне призначення редуктора це передача обертання від двигуна до робочих вузлів і механізмів агрегату. Використовуються редуктори в тих випадках, коли потрібно перетворення показника крутного моменту веденого вала і зниження кутової швидкості обертання.

Перелік типів редукторів, що випускаються Motovario, включає в себе велику кількість різних типів виконань і принципових схем. У редукторах виробництва Motovario знаходять застосування конічні, черв'ячні та інші типи передач. Для забезпечення заданої передавальної відносини редуктори можуть бути одноступінчастими або багатоступінчатими. Редукторні системи Motovario включають в себе двигун і редуктор.

Характеристики редуктора обумовлені вимогами, що висуваються до нього в кожному конкретному технічному рішенні, а також необхідністю в тривалої і безвідмовної експлуатації та найменшими витратами на технічне обслуговування і ремонт. Редукторні системи Motovario володіють цілою низкою переваг, таких як, високий ККД, компактність, простота обслуговування, спрощений монтаж.

Якісна та ефективна робота редукторів дуже впливає на продуктивність всього комплексу механізмів і агрегатів в цілому. Тому правильний вибір цього типу обладнання допоможе уникнути надалі втрат у виробництві.

Редуктор черв'ячний Motovario NMRVpower розмір 075

Редуктор черв'ячний Редуктор черв'ячний

Редуктор черв'ячний Motovario розмір 075

Motovario серія NMRVpower


Номінальний момент 725 Нм
Передатне відношення / Ratio: 7,5 ÷ 100
Потужність/ Power: до/ up to 12 кВт
Сертіфікати/ Certifications: ATEX 2GD/3GD

ЗАСТОСУВАННЯ черв'ячні Мотор-РЕДУКТОРІВ:
Діапазон застосування черв'ячних мотор-редукторів надзвичайно широкий: транспортери, конвеєри, підйомники, насоси, мішалки, металообробні верстати, деревообробні верстати, пакувальне оборудоаніе, розлівочного і фасувальне обладнання і т.п. Там, де потрібно рішення щодо зниження частоти обертання приводу і збільшення крутного моменту необхідно встановлювати черв'ячний мотор-редуктор.

Згідно міжосьовому відстані розрізняють 10 розмірів редукторів. Сучасний універсальний корпус дозволяє монтувати редуктори в будь-якому положенні.

Черв'ячні редуктори модифікації NMRV для з'єднання з електродвигунами укомплектовані фланцями В5 або В14 що дозволяє збирати мотор-редуктор тобто електромеханічний привід. Значення потужності приводів можуть бути від 0,09 до 15кВт. За бажанням замовника мотор-редуктори комплектуються вихідними фланцями, валами, реактивними тягами.

Загальні технічні характеристики черв'ячних мотор-редукторів серії NMRV:
11 типорозмірів черв'ячних мотор-редукторів потужністю від 0,06 до 15 кВт;
діапазон передавальних чисел - від 5 до 100;
максимальний вихідний момент - 1400 Н · м, допустиме радіальне навантаження - 16500 Н
корпус черв'ячних мотор-редукторів серії до NMRV 105 типорозміру виготовляється з алюмінієвого сплаву;
корпус черв'ячних мотор-редукторів 110 - 200 типорозмірів виготовляється з сірого чавуну марки G200, обробленого за FEM-технології;
зубчасті колеса черв'ячною передачі виготовляються з бронзового сплаву GCuSn12 (UNI7013-72);
профіль шліфування черв'яка ZI (UNI4760);
контроль якості Niemann (Fraunhofer Institute for Integrated Circuits);
запатентований компактний дизайн корпусу черв'ячного мотор-редуктора;
корпус черв'ячних мотор-редукторів починаючи з 030 типорозміру забарвлений поліепоксидною фарбою блакитного (RAL 5010) кольору відповідно до стандартів DIN 1843.

 

Motovario серія NMRV

Звортний зв'язок

Написати питання