Motovario logo in Ukraine Kyiv

Motovario представляє сучасні технологічні рішення в сфері трансмісійних компонентів для промислового і цивільного застосування. Motovario прагне задовольняти запити ринку інноваційними пропозиціями.

Компанія Motovario, один з головних європейських виробників редукторів, починає свою історію з 1965 року. Вона була заснована в Італії, в самому центрі промислового району міста Формиджине. Сьогодні продукція компанії Motovario відома у всьому світі.

Motovario має ряд міжнародних сертифікатів, які відносяться до стандартів в системах екологічного управління, безпеки праці та охорони здоров'я працівників, а також сертифікат якості, який визнає відповідність міжнародним вимогам до забезпечення якості продукції, що випускається. Ці сертифікати підтверджують прихильність компанії до постійної турботи про затвердження положення лідера в сфері машинобудування.

Редуктора Motovario

Редуктора Motovario мають досить широкі області застосування. Вони успішно використовуються і відмінно зарекомендували себе в різноманітних засобах автоматизації систем управління технологічними процесами і виробництвами, в міні-приводах стеження, медичної техніки, харчової промисловості, спеціального машинобудування. Редуктори є однією з найважливіших складових практично в будь-якому виробничому обладнанні.

Редуктори - це механізми, зібрані як окремий вузли, основними компонентами яких є зубчасті і черв'ячні передачі. Головне призначення редуктора це передача обертання від двигуна до робочих вузлів і механізмів агрегату. Використовуються редуктори в тих випадках, коли потрібно перетворення показника крутного моменту веденого вала і зниження кутової швидкості обертання.

Перелік типів редукторів, що випускаються Motovario, включає в себе велику кількість різних типів виконань і принципових схем. У редукторах виробництва Motovario знаходять застосування конічні, черв'ячні та інші типи передач. Для забезпечення заданої передавальної відносини редуктори можуть бути одноступінчастими або багатоступінчатими. Редукторні системи Motovario включають в себе двигун і редуктор.

Характеристики редуктора обумовлені вимогами, що висуваються до нього в кожному конкретному технічному рішенні, а також необхідністю в тривалої і безвідмовної експлуатації та найменшими витратами на технічне обслуговування і ремонт. Редукторні системи Motovario володіють цілою низкою переваг, таких як, високий ККД, компактність, простота обслуговування, спрощений монтаж.

Якісна та ефективна робота редукторів дуже впливає на продуктивність всього комплексу механізмів і агрегатів в цілому. Тому правильний вибір цього типу обладнання допоможе уникнути надалі втрат у виробництві.

Звортний зв'язок

Написати питання