Редуктори Hydro-mec

Редуктори HYDRO-MEC побудовані за модульним принципом:
на складі в Білій Церкві окремо зберігаються базові модулі і комплектуючі (моторні фланці, реактивні штанги і ін.), що дозволяє скрутити варіант редуктора, необхідний клієнту.

Тих. обслуговування не потрібно. Всі редуктори залиті синтетичним маслом на весь термін служби і не вимагають обслуговування.

Черв'ячний мотор-редуктор HYDRO-MEC Q (Італія)

виготовляється з алюмінієвого сплаву і має легкий, універсальний корпус дозволяє встановлювати редуктор в будь-якому положенні, не замислюючись про розташування монтажних отворів. Черв'ячні редуктори HYDRO-MEC Q виготовляються на сучасному обладнанні, завдяки чому досягається висока точностьобработкі комплектуючих, необхідна для забезпечення підвищеної плавності ходу і безшумність роботи. Всі редуктори HYDRO-MEC заправляються синтетичним маслом на весь термін служби і не вимагають обслуговування. Кожен типорозмір редуктора може комплектуватися кількома варіантами кріпильних лап, і вихідних фланців.
Черв'ячні мотор-редуктори HYDRO-MEC Q випускютя в наступних типорозмірах: Q30, Q45, Q50, Q63, Q75, Q85, Q11, Q13. Типорозміри Q30-Q75 корпус з алюмінію, типорозмір Q85-Q13 виготовляється з чавуну. Вихідні вали виготовлені зі сталі С40, вхідні вали - зі сталі 39 NiCrMo3. При виготовленні використовуються високоякісні підшипники KOYO, NSK, KBC, високоякісні сальники Freudenberg, NOK, графітові прокладки. Завдяки високій точності виготовлення всіх комплектуючих редуктора рівень шуму становить 60/65 dBA. При необхідності досягнення низьких швидкостей і великого крутного моменту можливе виготовлення двоступеневих приводів складаються з двох черв'ячних редукторів з передавальним числом до 4080.

Циліндричний співвісний редуктор FA41

Редуктор HYDRO-MEC FA41

Характеристики циліндричного співвісного редуктора HYDRO-MEC (Італія):

Типорозмір редуктора  FA41, 1 ступінь
Передаваний момент (Нм)  210
Потужність двигунів
(КВт)
4
Діаметр вихідного валу 30 (35)
Вага, кг  12,1
Передавальні числа  2.91 - 7.85

Завантажити креслення, PDF

FA41 - це циліндричний співвісний редуктор італійського виробництва (компанія HYDRO-MEC). Ці пристрої побудовані за модульним принципом. Укомплектовані вхідними фланцями для приєднання до двигунів і бічними фланцями - для вихідних твердотільних валів. Має збільшений діаметр циліндричного колеса, що дозволяє передавати більший момент в компактному корпусі.

Відрізняється плавністю ходу і безшумністю роботи. Всі редуктори HYDRO-MEC залиті технічним маслом на весь термін служби. Ці пристрої знайшли широке застосування на українському ринку. Їх використовують для транспортерів, норій, шнеків, мішалок та ін. В типоразмері FA корпуси механізмів виконані з алюмінію, який стійко витримує інтенсивну експлуатацію.

Більш детально ознайомитися з технічними характеристиками циліндричних редукторів FA41 ви можете в нашому електронному каталозі. З'явилися додаткові питання? Задайте їх нашим менеджерам. Контактні номери вказані на сайті. Телефонуйте самі або скористайтеся формою зворотнього зв'язку.

Оформляйте покупку і сплачуйте товар зручним для себе способом. Можливий як оптовий, так і роздрібний продаж. Забезпечимо оперативну доставку за вказаною вами адресою. У будь-яке місто України транспортна компанія привезе замовлення протягом 1-2 днів.

Звортний зв'язок

Написати питання