Bonfiglioli

Придбати редуктори Bonfiglioli

Всі мотор редуктори мають компактне рішення, що дає можливість скоротити габарити, знизити вагу і зменшити вартість агрегату. Як виробник, що прагне завжди лідирувати, Bonfiglioli може надати мотор редуктори, які сертифіковані згідно з директивою ATEX. Політика Bonfiglioli полягає в тому, що в центрі уваги стоїть пошук комплексних рішень, нові технології і компетентність - це ключові фактори, які необхідні для задоволення потреб клієнтів.

Ви можете купити редуктор Bonfiglioli в компанії Atalanta

Асортимент пропонованих нами редукторів максимально широкий і задовольнить запити будь-якого клієнта. Це і планетарні, конічної-циліндричні, гвинтові, встановлені на вал редуктора, а також редуктори для приводів мобільних машин і підйомних пристроїв. Можливе замовлення редукторів, адаптованих до умов використання в галузі, а також редукторів, сертифікованих згідно директивам ATEX (по вибухобезпеки). Особливу увагу ми приділяємо пошуку комплексних рішень і нових технологій. Вся продукція протестована і зорієнтована на безпеку і надійність.

Редукторні двигуни і редуктори Bonfiglioli серії VF


Редуктори серії VF відрізняються чудовим співвідношенням ціни і якості. Абсолютна гнучкість застосування цих виробів Bonfiglioli досягається за рахунок різноманітних варіантів установки, конфігурацій вала і можливостей вибору двигуна. Циліндричний черв'як (може йти з двома ступенями) дозволяє встановлювати в приводах обмежувач крутного моменту, збільшуючи, таким чином, число варіантів конфігурації приводу.

Черв'ячні редукторні двигуни Bonfiglioli серії VFK (малогабаритний варіант серії VF)
Гарне співвідношення ціни і якості. Гнучкість установки - велике число варіантів вибору конфігурації валу і типу двигуна.

Черв'ячні редукторні двигуни Bonfiglioli серії W
Черв'ячні мотор-редуктори Bonfiglioli серії W користуються величезною популярністю в у всьому світі в сфері промислового виробництва. Співвідношення якість-ціна знаходиться на високому рівні. ібколсть конфігурації. Циліндр черв'ячний з однією або двома ступенями, можна встановлювати обмежувач крутного моменту.

Редукторні двигуни серія EP, для роботи в агресивному середовищі
Мотор-редуктори і редуктори Bonfiglioli також поставляються в захисному ісполнеіі EP. Вони проходять антикорозійну обробку, що дозволяє виконувати чистку після роботи. Добре підходять для використання в в харчовій, хімічній і фармацевтичній промисловості.

Співвісні циліндричні редукторні двигуни Bonfiglioli серія C
Відмінні характеристика редукторів Bonfiglioli серії С:

  • великий крутний момент
  • робота з різною частотою обертання
  • малі габарити


Одноступінчаті редукторні двигуни Bonfiglioli серії S
Мотор-редуктори Bonfiglioli серії S широко застосовуються в вентиляторах, повітродувках і насосах. Установка на «лапах» або на фланці з розмірами вала за стандартом UNEL.

Редукторні двигуни Bonfiglioli серії C, що встановлюються на вал
Серія F дозволяє оптимально вирішити задачу установки редуктора на обладнання

Цилиндрическо-конічні мотор-редуктори Bonfiglioli серія A
Редукторні двигуни Bonfiglioli серії А відрізняються неперевершеними можливостями при виборі варіантів установки, конкурентоспроможність і продуктивністю.

 

Звортний зв'язок

Написати питання